Druk UV

Świadczymy usługi druku UV o wysokiej jakości i rozdzielczości.

Dzięki drukarce z płaskim, stałym stołem,  MIMAKI JFX500-2131 posiadamy możliwość drukowania na wielu materiałach płaskich, np. płyty pcv, dibond, pleksi, mdf, kartony i inne. Drukujemy również na większości materiałów w roli przeznaczonych do druku wielkoformatowego takie jak papiery, canvas, tkaniny, skaj, itp. Całkowite, możliwe pole zadruku to aż 310 x 210cm. 

Jakie zalety ma druk UV?

  • Podczas procesu drukowania nie wydzielają się szkodliwe zapachy, które zagrażałyby człowiekowi. Dlatego też wydruki przygotowane tą metodą wykorzystuje się we wnętrzach użytkowych – w biurach, mieszkaniach, hotelach, czy restauracjach.
  • Odporność druku UV na warunki atmosferyczne sprawia, że stosuje się go również na zewnątrz, np. w postaci szyldów, tablic informacyjnych i reklam umieszczanych na budynkach.
  • Technika druku UV sprawdza się zarówno w druku wielkoformatowym, jak i tym na małych elementach, nawet o nieregularnych kształtach.
  • Precyzja wydruku sprawia, że nawet małe elementy w szczególności czcionki o wielkości 4pt są czytelne.
  • Wykonane wydruki charakteryzują się wiernym odwzorowaniem kolorów grafiki.
  • Wielokrotny nadruk umożliwia wykonywanie druku wypukłego do czytania przez osoby niewidome.

Beznazwy-1.jpg

Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i osoby prywatne. 
Pytania związane z indywidualną wyceną prosimy kierować na adres:adsdruk@gmail.com lub pod numerem telefonu 503 456 647. 

Zawsze z chęciom odpowiadamy na każde pytanie. 

Druk UV Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów